gök ku şa ğı

Siz hiç renklerden ahlaksızlık öğrenen kimseyi gördünüz mü? Ya da renklerin size bir kötülüğü oldu mu? Mesela; mor sizi dövdü, kırmızı rızanız olmadan yatağınıza girdi mi ? ZORLA! Mavinin her hangi bir tonunun bir hayvana tecavüz ettiğini duydunuz mu? Sarı cinayet işlemiş, turuncu işkence etmiş, yeşil ağaçları katletmiş midir? Renklerin hayata ne zararı var!

Renklerden korkanlardan, korkuyorum ben. Hayatın içinden, kendileri gibi olmayan her şeyi silmeye çalışanlardan…Her hayata müdahale etme hakkı olduğunu sanan küstahlardan…Üzerine vazife olmayan her şeye karışan hadsizlerden… Ahlaksızlığın üzerini uydurulmuş bir ahlakla örtmeye çalışanlardan…Asıl korunması gereken insanlık değerlerini çöpe atıp yerine kocaman bir HİÇ koyanlardan. Korkuyorum!

Renkleri seviyorum, renklileri de...Rızası olduktan sonra, kimin kiminle seviştiği ilgilendirmiyor beni. Benim üzerime düşen bir vazife değil; milletin yatak odasını kurcalamak, tercihleri için onu dışlamak, açılan çukura gök kuşağını saklamaya çalışmak….

Ba na ne

Ve

Si ze ne!

Herkes önündeki çöpü toplasın önce!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s