güzellik her yerde satılıktı!

17267566_1938404456382955_3960364166543310848_n
Fetish by sivan.ka

Güzellik karşısında ne kadar ilkelleşiyoruz hepimiz. Sahip olmanın verdiği haz yetmediği için yok etmekten mutlu oluyoruz onu. Evrenin laneti gibi bu. Güzel olan her şeyin bir bedeli olduğuna o kadar inanıyoruz ki; satın alma gücümüz, ona ödediğimiz tutar, onda yapacağımız tahribatı haklı görüyor. Doyumsuzluğun içinde, bir türlü kafi geldiğine inanmadığımız hayatlarımız var. Tıpkı hiç giymediğimiz onlarca ayakkabıyı dolaplarda saklamaktan zevk aldığımız gibi. Yettiğine ikna değiliz hiçbir şeyin. Açlık o kadar ruhumuza işlemiş ki; kimselere söylemediğimiz fantezilerin olduğu seksi, yanımızda gezdirmekten haz duyduğumuz bedenleri, görünmek istediğimiz yaşı, bedenlerimizi diri tutmak için genç organları, eksiliğini duyduğumuz sevgiyi, mutlu olduğumuza inanmak için antidepresan ilaçları,  her şeyi ama her şeyi satın alıyoruz. Aldıkça yaşadığımızı zannediyoruz. İnsanlığın daha zengin olmak için uydurduğu ‘mutlu olmak’ yalanında ve o yalanın suni teneffüsünde kayboluruz böylece. Herkes olmak istediği gibi görünüyor ama kimse göründüğü kişiyi sevemiyor.
Kendi hayatlarımızın görüntüsüyle o kadar meşgulüz ki, bu görüntüyü bozacak her şeyi dışlayarak hayat buluyoruz. Satılık ilanlarındaki bedenlerde çok umurumuzda olmuyor.
Bugün hayatın zorbalığından bedenini satılığa çıkarmış çok güzel bir kadın anlatacak hikayeyi ben dinleyeceğim.
Ancak kulaklarımızı başka insanları da duyabilecek kadar açarsak, hayatın şımarık önyargılarımızdan daha akıllı olduğunu birazcık fark edebiliriz belki.
Güzellik her yerde satılıktı!
“Bedenimi yağmalamak için para veriyorlar bana. Hayatında hiçbir şey yapmamış kimselerin efendilik oyununa katlanıyorum. Onların cinsel dünyasında kim olmamı istiyorlarsa o role giriyorum, istedikleri hiçbir şeye itiraz etmeden. İtiraz gibi bir hakkın da olmuyor zaten, karşılığında para ödediği bir şeyi ne kadar isterse o kadar hırpalayacağına hakkı olduğunu düşünüyor çünkü. Tecavüz bile sadece bizim yaptığımız işte bizim hak ettiğimiz bir şey oluyor. Sen onun yanında nasıl isterse öyle becerebileceği bir varlıksın sadece. Ne düşündüğünün, ne bildiğinin, ne olduğunun, ne istediğinin hiç önemi olmadığı, ona itaat etmek zorunda olan bir varlık. En acımasız, en sapık, en zorba, en zavallı, en saygısız, en hadsiz hallerin ortaya döküldüğü bir hayat daha var bu dünyada. Siz ona kısaca orospu diyorsunuz. Çünkü hiçbirimizin adı yok sadece etiketi var.
Hepimiz başka bir hikayeyle yaşamaya başlıyoruz bu dışlanmış hayatı. Kimisi çaresizlikten çıkarıyor satılığa bedenini, kimi baskıdan, kimi şiddetten, kimi zorla, kimi kaçmak için, kimi daha fazla kaybolamayacağını düşündüğü lanet hayatı yüzünden, kimi para için düşüyor bu insanlık dışı hayata. Gerçekten var olan ama kabul görmeyen, kimsenin umurunda olmayan görünmez kadınlarız. Hepimiz kendi hikayemizin altında eziliyoruz, kendi hayatlarımızdan utanıyoruz aslında, en azından insan kalanlarımız. Artık piyasada fiyatı yazmayan ama kadınlığı ucuz, orospuluğu ruhunda olan bir sürü kadın var.
Baskıdan bıktığım için kendim seçtim bu yolu. Okutmadılar beni kendi hayatımı keşfedecek kadar tanımama izin vermediler. Hiç ‘bize bir şey olursa bu kız hayatta yapayalnız kalır, kime, nereye sığınır, başının çaresine nasıl bakar’ demediler. Erken ölümleriyle beni bu hayatta hiç güvencesiz, yalnız bırakacaklarını bilmeyen cahillikleriyle katlettiler hayatımı. Zaten biraz güzelsen sana mutlaka bir bedel biçiyorlar zorla ya da isteyerek. Güzellik bir lanet gibi yapışıyor üstüne.
Zamanla o kadar soğudu ki ruhum, bedenime yaptıkları vahşeti artık sadece seyrediyorum. Neremi beceriyor, nereye boşalıyor fark etmiyor benim için. Ondan çıkan spermler ruhumdaki yırtıkları daha fazla açamaz nasılsa. O yatak odasına girdikten sonra yaşayacağın her şey karşındaki manyağın hayal gücüyle tasarladıklarına kalmış. Aleti kalkmadığı için seni döven, boşalamadığı için ağlayan, fantezi dünyasının karanlığında kaybolan, hem becerip hem aşağılamaktan zevk duyan, yüzüne işediğinde dünyanın efendisi olan, sarhoşken hiç susmadan konuşan, bittikten sonra parayı ödememek için kovan, aldığı uyuşturucunun etkisinden kendini bile fark etmeyen, grup isteyen, çift isteyen, hem aptal hem arsız türlü türlü bedenleri boşaltıyorum her gece. Onun aletiyle ne yapabiliyorsam o kadar yaşamama izin verilen bir hayatım var. Onu zevkin en doruk noktasına getirip, patlamasından sonra görünmez olman gereken bir hayat bu. Sonuçta yaşamak için herkesten fazla savaşan, ama hep utanılan bir hayat. Geceliğine yazdığın bedel de yaşamının stilini yaratıyor. O yüzden otobana çıkıp tır şoförlerine sakso çeksen de, en lüks otel  odalarında adamın götünü yalasan da aradaki tek fark fiyatı oluyor sadece. Ya pahalı orospu, ya ucuz orospu oluyorsun, sıfat tamlamasında tamlanan aynı kalıyor.
Aslında herkesle aynı ama herkesten başka yaşarsın her şeyi, her gün seks yapar ama orgazm olamazsın tat alamazsın çünkü yaptığın şeyden, sana tüm dertlerini anlatırlar omuzuna yaslanıp ama sen sıcak bir omuza kafanı huzurla koyamadan ölürsün, doyasıya sevemezsin, sevilemezsin, gittiğin pahalı kuaförlerde, mağazalarda bile diğerlerinden farklı bir muamele görürsün, kimse gündüz senin kim olduğunu unutmana fırsat vermez ” dedi. Ve bana üzerinde önlük olan bir kız çocuğunun siyah beyaz fotoğrafını verdi.
“bu kızın yüzünde ki masumiyete bak, ve her baktığında hatırla kimse kirlenmiş doğmuyor bu hayata. Sen günahlarının ömründen uzun olmasına izin verme tamam mı? Çok yorucu oluyor” cümlesiyle kalktı masadan, ve arkasını dönüp, bana göz kırpıp uzaklaştı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s